Logo - SK Judo Strakonice

SK JUDO 1990 Strakonice


Odkazy


Kalendář akcí
<< Prosinec 2019 >>
Týden Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
48             1
49 2 3 4 5 6 7 8
50 9 10 11 12 13 14 15
51 16 17 18 19 20 21 22
52 23 24 25 26 27 28 29
1 30 31          

RANDORI CUP KAPLICE

30. 11. 2019

V sobotu 30.11.2019 jsou v plánu závody v Kaplici.

Odjezd od školy je v 7:20 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

MLÁĎATA U9 -   Šejvar Kryštof, Pelešková Ema, Minařík Filip

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor,  Cafourek Lukáš, Pešek Vojtěch,

                              Šejvar Štěpán, Pešková Jana

MLADŠÍ ŽÁCI - Košnarová Johana, Míčka Ondřej 


PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 ZŠ FANTOVA ZADNÍ VCHOD DO TĚLOCVIČNY !!!

Prosím rodiče o potvrzení účasti.

28.11.2019 v 18 30 hod v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

 

30. 11. 2019

AHOJ VŠEM

PŘEDBĚŽNÉ INFO PRO MĚSÍC LISTOPAD

30.11.2019 ZÁVODY KAPLICE U9 U11 U13

PŘÍPADNÉ INFO NA TRÉNINKU !!!

Soustředění Teplice

24. 4. 2020

Ve dnech 24.4 - 26.4.2020 je plánované 

tradiční soustředění v Teplicích.

Podrobnosti budou včas upřesněny !!!!!   

Případné informace na tréninku !!!

ODJEZD OD AUTO ŠEFČÍK VE 15 15 HOD !!!

VC Blatná

27. 4. 2020

Odjezd od školy bude v 7 50 Hod !!!!!

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor, Pešková Jana, Pešek Vojtěch, Šejvar Štěpán,                                     Furbach Dominik, Cafourek Lukáš

MLADŠÍ ŽÁCI - Míčka Ondřej, Košnarová Johanka, Braťka Oliver

                                Komrska Jakub, 

STARŠÍ ŽÁCI -   Blahout René


MÍSTO KONÁNÍ - STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, V JEZÁRKÁCH 745, BLATNÁ

 

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 25.4.2019 v tělocvičně po tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

TURNAJ ČB

15. 6. 2020

V sobotu 15.6.2019 jsou v plánu závody v ČB.

Sraz v 6:50 hod na vlakovém nádraží.


STARTUJÍ


KATEGORIE

 

MLÁĎATA U9 -  Šejvar Kryštof, Minařík, Filip

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor,  Cafourek Lukáš, Furbach Dominik, Pešek Vojtěch,

                              Šejvar Štěpán, Pešková Jana

MLADŠÍ ŽÁCI - Míčka Ondřej


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

13.6.2019 v 19 00 hod v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

SOUSTŘEDĚNÍ VODŇANY

15. 9. 2020

TERMÍN NA PŘÍŠTÍ ROK

15.8.2020 - 22.8.2020

 

VC - PRACHATICE

9. 11. 2020

V sobotu 9.11.2019 jsou v plánu závody v Prachaticích.

Odjezd od školy je v 8:00 hod.


STARTUJÍ


KATEGORIE

 

MLÁĎATA U9 -   Šejvar Kryštof, Pelešková Ema, Minařík Filip

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor,  Cafourek Lukáš, Pešek Vojtěch,

                              Šejvar Štěpán, Pešková Jana

MLADŠÍ ŽÁCI - Košnarová Johana, Míčka Ondřej

STARŠÍ ŽÁCI -  Blahout René

MÍSTO KONÁNÍ - SPORTOVNÍ HALA TJ TATRAN PRACHATICE

(na stadionu)

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti.

7.11.2019 v 18 30 hod v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

Blovice

15. 12. 2020

V sobotu 15.12.2018 jsou v plánu závody v Blovicích.

Odjezd od školy je v 7:15 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

KOŤATA -                   Šíma Viktor

MLÁĎATA -                Pešek Vojtěch, Pešková Jana, Furbach Dominik, Šejvar Štěpán

MLADŠÍ ŽÁCTVO -  Blahout René, Komrska Jakub


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

13.12.2018 v tělocvičně.

Děkuji

 

Libor Pešek

 

PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLY DRUŽSTEVNÍ 650 (pod nádražím ČD) !!!

ČOKO TURNAJ KAPLICE

2. 2. 2021

V sobotu 2.2.2019 jsou v plánu závody v Kaplici.

Odjezd od školy je v 7:20 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

MLÁĎATA -               Šíma Viktor, Pešková Jana,

                                    Pešek Vojtěch, Šejvar Štěpán, Furbach Dominik


MLADŠÍ ŽÁCTVO -  Braťka Oliver, Košnarová Johana, Míčka Ondřej,    

                                    Komrska  Jakub


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

31.1.2019 v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 ZŠ FANTOVA ZADNÍ VCHOD DO TĚLOCVIČNY !!!

 

 

 

 

TURNAJ PÍSEK

2. 3. 2021

V sobotu 2.3.2019 jsou v plánu závody začátečníků v Písku.

Odjezd od montfieldu je v 8:20 hod.

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA -          Dánai Vladimír, Bardoděj Vojtěch, Cafourek Lukáš,

                              Šejvar Kryštof, Minařík Filip, Pelešková Ema

MLADŠÍ ŽÁCI - 

STARŠÍ ŽÁCI -   

 

 

Místo konání - dojo SKP Písek, Na Výstavišti 377, 397 01 Písek

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě dne 28.2.2019 na tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

 

KP - PÍSEK

9. 3. 2021

V sobotu 9.3.2019 jsou v plánu závody KP v Písku.  Odjezd od montfieldu je v 8:25 hod.

STARTUJÍ

KATEGORIE

DOROSTENCI -    Tesař Filip, Tesař Radek, 

                     Satorie Jáchym, Sedlecký Matyáš

DOROSTENKY - Dubová Anna, Zralá Linda

JUNIOŘI          - Pešek Petr

Prosím rodiče o potvrzení účasti.

Děkuji

Libor Pešek

 

 

 

2 KT Jablonec 17-18.3.2018

16. 3. 2021

V sobotu a v neděli 16-17.3.2019 je v plánu 2 KT Jablonec nad Nisou. 

Odjezd od montfieldu !!!!!!!

1) Mladší žáci -  Míčka Ondřej, Košnarová Johanka

6.00 Hod !!!!


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

Děkuji

Libor Pešek

 

TÝN CUP - TÝN NAD VLTAVOU 1.4.2017

1. 4. 2021

Odjezd od školy bude v 8 00 Hod !!!!!

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U9 -   Pešková Jana

MLÁĎATA U11 - Míčka Ondřej, Braťka Oliver, Kučera Petr,

                              Košnarová Johanka,Gajda Matěj 

MLADŠÍ ŽÁCI - Komrsková Marie, Častoral Adam, Košnarová Sarah

STARŠÍ ŽÁCI - Dubová Anna, Sedlecký Matyáš

DOROSTENCI - Med Matěj

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 30.3.2017 v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek


PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 

SPORTOVNÍ HALA - TYRŠOVA 780 Týn nad Vltavou !!!

 

 

 

9.TS - PÍSEK

18. 11. 2021

Ve středu 18.11.2015 proběhne 

9. TS v Písku.

Hodnocení 1. 3. 4. 5. 6. 7. TS.2015

Pochvala pro zúčastněné judisty

trénink zvládli dobře.

Jediná připomínka :STÁLE TRVÁ

SNAŽTE SE TRÉNOVAT VŽDY S UKEM Z JINÉHO ODDÍLU PROTO SE NA TYTO SRAZY JEZDÍ !!!!

 

© Copyright 2009 | JudoStrakonice.cz | Všechna práva vyhrazena