Logo - SK Judo Strakonice

SK JUDO 1990 Strakonice


Odkazy


Kalendář akcí
<< Únor 2019 >>
Týden Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
5         1 2 3
6 4 5 6 7 8 9 10
7 11 12 13 14 15 16 17
8 18 19 20 21 22 23 24
9 25 26 27 28      

TURNAJ ČB

15. 6. 2019

V sobotu 15.6.2019 jsou v plánu závody v ČB.

Sraz v 6:50 hod na vlakovém nádraží.


STARTUJÍ


KATEGORIE

 

MLÁĎATA U9 -  Šejvar Kryštof, Minařík, Filip

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor,  Cafourek Lukáš, Furbach Dominik, Pešek Vojtěch,

                              Šejvar Štěpán, Pešková Jana

MLADŠÍ ŽÁCI - Míčka Ondřej


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

13.6.2019 v 19 00 hod v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

SOUSTŘEDĚNÍ VODŇANY

17. 8. 2019

TERMÍN

 

17.8.2019 - 24.8.2019

JIŽ SE ROZDÁVAJÍ PŘIHLÁŠKY !!!!!

Soustředění Teplice

15. 11. 2019

Ve dnech 15.11 - 17.11.2019 je plánované 

tradiční soustředění v Teplicích.

Podrobnosti budou včas upřesněny !!!!!   

Případné informace na tréninku !!!

ODJEZD OD VEROLDU VE 15 15 HOD !!!

RANDORI CUP KAPLICE

1. 12. 2019

V sobotu 1.12.2018 jsou v plánu závody v Kaplici.

Odjezd od školy je v 7:20 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

KOŤATA -                   Šíma Viktor

MLÁĎATA -                Míčka Ondřej, Pešek Vojtěch,

                                     Košnarová  Johanka, Pešková Jana, Furbach Dominik

MLADŠÍ ŽÁCTVO -  Blahout René, Komrska  Jakub


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

29.11.2018 v tělocvičně.

Děkuji

 

Libor Pešek

 

PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 ZŠ FANTOVA ZADNÍ VCHOD DO TĚLOCVIČNY !!!

 

 

Blovice

15. 12. 2019

V sobotu 15.12.2018 jsou v plánu závody v Blovicích.

Odjezd od školy je v 7:15 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

KOŤATA -                   Šíma Viktor

MLÁĎATA -                Pešek Vojtěch, Pešková Jana, Furbach Dominik, Šejvar Štěpán

MLADŠÍ ŽÁCTVO -  Blahout René, Komrska Jakub


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

13.12.2018 v tělocvičně.

Děkuji

 

Libor Pešek

 

PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 TĚLOCVIČNA ZÁKLADNÍ ŠKOLY DRUŽSTEVNÍ 650 (pod nádražím ČD) !!!

ČOKO TURNAJ KAPLICE

2. 2. 2020

V sobotu 2.2.2019 jsou v plánu závody v Kaplici.

Odjezd od školy je v 7:20 hod.

STARTUJÍ                                                                                         

 

Kategorie

 

MLÁĎATA -               Šíma Viktor, Pešková Jana,

                                    Pešek Vojtěch, Šejvar Štěpán, Furbach Dominik


MLADŠÍ ŽÁCTVO -  Braťka Oliver, Košnarová Johana, Míčka Ondřej,    

                                    Komrska  Jakub


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

31.1.2019 v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 ZŠ FANTOVA ZADNÍ VCHOD DO TĚLOCVIČNY !!!

 

 

 

 

TURNAJ PÍSEK

2. 3. 2020

V sobotu 2.3.2019 jsou v plánu závody začátečníků v Písku.

Odjezd od montfieldu je v 8:20 hod.

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA -          Dánai Vladimír, Bardoděj Vojtěch, Cafourek Lukáš,

                              Šejvar Kryštof, Minařík Filip, Pelešková Ema

MLADŠÍ ŽÁCI - 

STARŠÍ ŽÁCI -   

 

 

Místo konání - dojo SKP Písek, Na Výstavišti 377, 397 01 Písek

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě dne 28.2.2019 na tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

 

KP - PÍSEK

9. 3. 2020

V sobotu 9.3.2019 jsou v plánu závody KP v Písku.  Odjezd od montfieldu je v 8:25 hod.

STARTUJÍ

KATEGORIE

DOROSTENCI -    Tesař Filip, Tesař Radek, 

                     Satorie Jáchym, Sedlecký Matyáš

DOROSTENKY - Dubová Anna, Zralá Linda

JUNIOŘI          - Pešek Petr

Prosím rodiče o potvrzení účasti.

Děkuji

Libor Pešek

 

 

 

2 KT Jablonec 17-18.3.2018

16. 3. 2020

V sobotu a v neděli 16-17.3.2019 je v plánu 2 KT Jablonec nad Nisou. 

Odjezd od montfieldu !!!!!!!

1) Mladší žáci -  Míčka Ondřej, Košnarová Johanka

6.00 Hod !!!!


Prosím rodiče o potvrzení účasti.

Děkuji

Libor Pešek

 

TÝN CUP - TÝN NAD VLTAVOU 1.4.2017

1. 4. 2020

Odjezd od školy bude v 8 00 Hod !!!!!

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U9 -   Pešková Jana

MLÁĎATA U11 - Míčka Ondřej, Braťka Oliver, Kučera Petr,

                              Košnarová Johanka,Gajda Matěj 

MLADŠÍ ŽÁCI - Komrsková Marie, Častoral Adam, Košnarová Sarah

STARŠÍ ŽÁCI - Dubová Anna, Sedlecký Matyáš

DOROSTENCI - Med Matěj

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 30.3.2017 v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek


PS - ADRESA MÍSTA KONÁNÍ !!!

 

SPORTOVNÍ HALA - TYRŠOVA 780 Týn nad Vltavou !!!

 

 

 

VC Blatná

27. 4. 2020

Odjezd od školy bude v 7 50 Hod !!!!!

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor, Pešková Jana, Pešek Vojtěch, Šejvar Štěpán,                                     Furbach Dominik, Cafourek Lukáš

MLADŠÍ ŽÁCI - Míčka Ondřej, Košnarová Johanka, Braťka Oliver

                                Komrska Jakub, 

STARŠÍ ŽÁCI -   Blahout René


MÍSTO KONÁNÍ - STŘEDNÍ ODBORNÁ ŠKOLA, V JEZÁRKÁCH 745, BLATNÁ

 

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 25.4.2019 v tělocvičně po tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

VC PRACHATICE

5. 5. 2020

V sobotu 6.5.2017 jsou v plánu závody v PRACHATICÍCH.

 

Odjezd od školy je v 8:00 hod.

 

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U9 -   Pešková Jana

MLÁĎATA U11 - Gajda Matěj, Košnarová Johana, Poč Lukáš

MLADŠÍ ŽÁCI -  Košnarová Sarah

STARŠÍ ŽÁCI -  Jaroš Jiří, Dubová Anna, Sedlecký Matyáš +?????

DOROST          - Med Matěj, Tesař Filip

Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 4.5.2017 v tělocvičně po tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

 

VC - PRACHATICE

18. 5. 2020

V sobotu 18.5.2019 jsou v plánu závody v Prachaticích.

Odjezd od školy je v 8:00 hod.


STARTUJÍ


KATEGORIE

 

MLÁĎATA U11 - Šíma Viktor,  Cafourek Lukáš, Furbach Dominik, Pešek Vojtěch,

                              Šejvar Štěpán

MLADŠÍ ŽÁCI - Braťka Oliver, Košnarová Johana, Míčka Ondřej

STARŠÍ ŽÁCI -

MÍSTO KONÁNÍ - SPORTOVNÍ HALA TJ TATRAN PRACHATICE

(na stadionu)

 

Prosím rodiče o potvrzení účasti.

16.5.2019 v 18 30 hod v tělocvičně.

Děkuji

Libor Pešek

VC PRACHATICE

28. 10. 2020

V sobotu 28.10.2017 jsou v plánu závody v PRACHATICÍCH.

Odjezd od školy je v 8:00 hod.

 

STARTUJÍ


KATEGORIE

MLÁĎATA U9 -          Pešková Jana

MLÁĎATA U11 -        Košnarová Johana, Míčka Ondřej, Braťka Oliver

MLADŠÍ ŽACTVO -   Košnarová Sarah, Komrsková Marie,Častoral Adam


Prosím rodiče o potvrzení účasti a domluvě na dopravě

Dne 26.10.2017 v tělocvičně po tréninku.

Děkuji

Libor Pešek

 


9.TS - PÍSEK

18. 11. 2021

Ve středu 18.11.2015 proběhne 

9. TS v Písku.

Hodnocení 1. 3. 4. 5. 6. 7. TS.2015

Pochvala pro zúčastněné judisty

trénink zvládli dobře.

Jediná připomínka :STÁLE TRVÁ

SNAŽTE SE TRÉNOVAT VŽDY S UKEM Z JINÉHO ODDÍLU PROTO SE NA TYTO SRAZY JEZDÍ !!!!

 

© Copyright 2009 | JudoStrakonice.cz | Všechna práva vyhrazena